Dış Cephe Temizliği
Bursa Temizlik Hizmetleri 0

Dış Cephe Temizliği

Bursa Dış Cephe Temizlik

Son Yıllarda gelişen teknoloji ve sanayi sayesinde büyük binalar , rezidanslar ve yeni modern görünümlü iş yerleri hayatımızın bir parçası haline geldi. Bu da Bursa’mız da temizlik sektöründe Dış Cephe temizliğinin popülaritesini arttırdı. Bursa dış cephe temizlik denince ise akla ilk gelen firma hiç şüphesiz Favori temizlik olmuştur.

Favori temizlik olarak sektörün en güvenilir , kaliteli temizlik hizmeti alabileceğiniz firması olmayı kendimize vizyon edindik .Bu sebeple dış cephe temizliğinde de  siz değerli müşterilerimizi kendi yerimize koyarak profesyonelliğin tadı ile memnuniyet garantili hizmet ediyoruz.

Peki Bursa ilimizde dış cephe temizlik nasıl yapılmaktadır?

Favori temizlik olarak öncelikle üç aşamalı bir plan doğrultusunda hareket etmekteyiz.

Birinci aşama olarak temizlik yapılacak bölgenin ve yerin keşfi, konusunda uzman personellerimiz ile tespit edilir. Daha  sonra kullanılacak malzeme , temizlik ilaçları ve temizlik şekli hakkında müşterilerimize ön bilgi verilir.

İkinci aşamada temizlik fiyat teklifinden sonra temizlik günü tespit edilir. Daha sonra ise gerekli malzemeler , vinç ve  güvenlik tedbirleri kontrol edilir. Özellikle uygulanacak iş sağlığı ve güvenlik tedbirleri hayati önem taşımaktadır.

Son aşama olarak deneyimli daha önce eğitimini tamamlamış personellerimiz aracılığı ile temizlik yapılır. Temizlik esnasında genel olarak çekçek  ve pelüş kullanılmaktadır.

Dış cephe temizliğinde hangi malzeme kullanılmaktadır ?

Bursa dış cephe temizlik şirketi | Beş yıl garantili temizlik

Favori temizlik olarak gerek temizlik için personel seçiminde , gerekse kullandığımız malzemelerde kaliteyi her zaman öncelik olarak benimsedik. Bu amaçla Bursa dış cephe temizliğinde ”Beş yıl boyunca Su ,Toz ve leke tutmama garantisi” veriyoruz. Bunu Yurt dışından ithal edilen temizlik kimyasalları ile gerçekleştiriyoruz.

Temizlik esnasında kir ve pas gibi lekeler ile camlarda bulunan silikon ve türevi maddeler eğitimli personellerimizce uygun teknikler uygulanarak temizlenir. Bursa ilimizde dış cephe temizliği konusunda ki referanslarımızı incelemek isterseniz buraya tıklamanız   yeterli olacaktır.

 

 

LEAVE A COMMENT: