Ev Temizliği
Bursa Temizlik Hizmetleri 0

Ev Temizliği

Bursa Ev temizliğini ; Eşyalı , boş , inşaat ve tadilat sonrası olmak üzere sınıflandırmak mümkün olmakta. Bu yazımızda Bursa da eşyalı evlerde nasıl bir temizlik yapıyoruz konusunda bilgi vermekteyiz.

 

Ev temizliği İçin bir şirket  mi ? Yoksa size bir yardımcı mı lazım?

Ev temizliğinde iletişim : Çoğu toplum bilimci günümüzde iletişim noksanlığından yola çıkarak  bir çok kitap yazmışlar ,konferanslar vermişlerdir. Ortak  görüş ise genel olarak iletişim noksanlığının günümüz toplumunda bir sorun olduğu kanaatidir. Aslında temizlik sadece bir karşılıklı iletişim  hizmetidir. Bir şirket , bir personel ve müşteri . Bu denklemin doğru kullanılması memnuniyete , yanlış kullanılması ise memnuniyetsizliğe sebep olur.

Şirket olarak temizliği nasıl yapıyoruz ?

Öncelikle biz müşteri odaklı çalışıyoruz. Görüşmemiz de temizlik için bize ayrıntı vermeniz , varsa aklınıza takılan soruları sormanız bizi memnun eder.

Standart bir ev temizliğinde aşağıda ki hizmetleri sunuyoruz.

Öncelikle imkanlar ölçüsünde temizlik bölgesinin kontrolünü yapıyoruz. Temizlik için gerekli malzeme ve personel  ihtiyacını belirliyoruz.

Odaların temizliği :

Odalarda bulunan masa, koltuk ,sehpa ve dolapların genel yüzey ve iç  temizliği en ince ayrıntısına kadar yapıyoruz. Yine yerlerin silinmesi , parke taşlarının temizlenmesi gibi farklılık gösteren temizlik yerlerine en iyi ürünü kullanıyoruz. Bunu yapar iken özenle ve titizlikle yapıyoruz.Halı ve kilim temizliği de oda temizliğimizin bir parçasıdır.

MUTFAK TEMİZLİĞİ:

Biz bayanların göz nuru mutfakları olsa gerek. Yine hijyen açısından mutfakların önemi oldukça fazla değil mi ? Mutfak temizliğinde öncelikle ilk karşımıza dolaplar çıkmakta.İsteğe bağlı olarak mutfak dolaplarının içi boşaltılarak ince bir temizlik yapıyoruz. Yine mutfakta beyaz eşyaların içini , evye , tezgah ve duvarları siliyoruz. Son olarak  da zemin temizliğini yapıp çıkıyoruz.

Cam,Kapı ve Balkon temizliği :

Cam ve pencere mermerleri ile pimapenler firmamız tarafından temizlenerek güzel bir görünüşe sahip olmasını sağlıyoruz. Yine balkonların ve korkulukların temizlenmesini de gerçekleştiriyoruz. Cam temizliği biraz Hüner ister .

Banyo ve tuvalet temizliği :

Banyo ve tuvaletleri hijyenik malzemeler ile temizleyip dezenfekte ediyoruz. Banyo da bulunan sudan kaynaklı kireç artıkları ,derz aralarında ki sararmaların giderilmesi Gibi gelen görünüşü olumsuz etkileyen faktörleri gidermek için çalışıyoruz.
   Diğer ev temizliği çeşitleri olan inşaat sonrası , boş ev ve tadilat sonrası temizlik için hizmetler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Bu yazımızın alt bölümünde bulunan yorumlar kısmına aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Favori temizlik Bursa…

LEAVE A COMMENT: