bursa temizlik işi arayanlar
Genel 0

bursa temizlik iş ilanları | Favori Temizlik

Bursa da temizlik şirketleri iş ilanları

Şirketimiz bünyesinde zaman zaman ev temizliği için bayan ve erkek  personeli alımları yapıyoruz. Bu maksatla çeşitli platformlarda bulunan web sitelerine ilan yayını da yapıyoruz. Fakat Bursa  Temizlik şiketleri iş ilanları  yayınlar iken çok fazla ayrıntı ya yer vermek mümkün olmuyor.

Bu sebeple personel alırken nelere dikkat ediyoruz. Çalışma prensiplerimiz gibi konularda iş arayanlar için ön bilgi vermeyi uygun gördük.

Öncelikle güler yüzlü personeller daha şanslı. Tebessüm müşteri ,firma personel üçgenin de vazgeçilmez bir özellik.

İkinci olarak işini seven insanlara ihtiyacımız var. Bu konuda çok iyi temizlik yapan bir personelimize ‘Çok iyi temizlik yapıyorsun , sırrın ne ?  ’  diye sorduğumuzda aldığımız cevap işini sevmenin önemini daha iyi anlamamıza neden oldu.

Personelimiz ’ Ben temizlik yaparken kendi evimi temizlercesine temizliyorum. Ben evimi kötü temizlemem. Hatta başkasının evi diye biraz daha iyi temizlemeye çalışıyorum’ cevabını vermişti.

Çok şey bilmek önemli değil ?

Bilmediğini bilmek ve yeniliklere  açık olmak , eğitimi ve öğrenmeyi bilmek daha önemli . Her bayan biraz temizlik bilir lakin , daha pratik ve daha temiz nasıl olur bilmeyebilir. Fakat öğrenmek için gayret gösteren bir personel her zaman başarılı olacaktır.

Takım ruhu ile çalışan bir ekip. Ev yaşamında eşler ve çocuklar arasında nasıl bir dayanışma var ise temizlik şüphesiz tam bir takım ruhu meselesi. Nasıl mı ? Bir sorunla karşılaşıldığı zaman sorunu üzerinden atmaya çalışan bir personel yerine çözüm üretebilen bir personel olması her zaman daha iyi.

 

Özel işlere özel personel.! Bursa temizlik özel iş ilanı 

Temizliği de  kendi arasında çeşitlendirmek gerekebiliyor . Bu konuda dış cephe temizlik personeli özel bir şekilde seçilmektedir.

Tabii ki hep beklenti içinde değiliz. Biz de personellerimizin özlük haklarını (sigorta ,maaş vb.) sağlıyoruz. Bize internet sitesi , mail ve telefonla ulaşarak iş  başvurusunda bulunabilirsiniz.

Biz işimizi şansa bırakmıyoruz. Değerli müşterilerimiz siz de evinizi şansa bırakmayın . özenle seçilmiş , profesyonel bir ekip ile çalışmak isterseniz bizi aramanız  yeterli olacaktır.

Bu konuda ev temizliği konulu yazımızı incelemeniz sizlerin yararına olacaktır.

LEAVE A COMMENT: