KURUMSAL

DÜNDEN BUGÜNE BURSA'NIN FAVORİ TERCİHİ
Bursa'da faaliyet gösteren firmamız siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için, teknolojinin getirmiş olduğu yenilikleri yerinde kullanarak değişen ve gelişen dünya şartlarına uyum sağlamıştır. Bu sayede siz değerli müşterilerimize daha rahat ve hijyenik ortamlar sağlamayı amaç edinmiştir. Sağlıklı yaşam, hijyenik ortam sloganını firma prensibi haline getirmiş olan Favori Temizlik içinde bulunduğu her ortamda bu prensibini uygulamıştır. Bursada Temizlik Firmaları alanında en iyilerden biri olan Favori Temizlik dünden bugüne hala aynı kalitesini korumakta ve giderek arttırmaktadır.
Yenilik, kalite ve hizmet açısından Bursa temizlik firmaları arasındaki en iyi firması olmak; temizlik ile ilgili her türlü ihtiyaca çözüm üreterek liderliğimizi devam ettirmek; bu sayede müşterilerimizin ve personelimizin çalışmaktan gurur duyduğu bir kuruluş olmak.
Müşterilerimize dünya standartlarında en yeni ve en gelişmiş ürünleri, yetkin kadromuz ile eksiksiz hizmet anlayışı içerisinde sunmak; temizlik ile ilgili her türlü ihtiyaç için beklenenden fazlasını vererek, sektöründeki en yüksek müşteri memnuniyetine ulaşmak, toplumumuza ve çalışanlarımıza kattığımız değeri sürekli arttırmaktır.