İnşaat Sonrası Temizlik
Bursa Temizlik Hizmetleri 0

İnşaat Sonrası Temizlik

Bursa İnşaat Sonrası Temizlik Hizmetleri

İnşaat ve tadilat sonrası oluşan pislik, beton, moloz, harç kalıntıları; fayanslarda ve parkelerde alçı, sıva, kireç kalıntıları temizlenir.

Camlardaki bantlar, harç ve boyalar özel kimyasal ilaçlarla temizlenip cama uygun kazıyıcı yardımıyla çıkarılır.

Zeminde bulunan boya, alçı, harç gibi kalıntılar önce kimyasal ilaçlarla yumuşatılarak, daha sonra noktasal olarak kazıyıcı ve diğer ekipmanlarımızla temizlenir.

Tuvalet, lavabolar ve fayanslar özel ve zararsız kimyasallarla temizlenir.

Bursa inşaat sonrası temizlik hizmetimiz ile evinizde tüm pisliklerde çok kısa bir süre içinde kurtulmanız ve tamamen hijyenik bir ortama taşınmanız artık imkansız değil.

İnşaat sonrası temizlikler; taşınma öncesi ve sonrası boş mekanların temizliğini kapsar. Özel ekipman ve malzeme ile yapılabilen inşaat sonrası temizliğimize apartman iç kapı önü ve yangın merdivenleri dahildir.

Uygulamalarımız banyo, mutfak, tuvaletler, pencereler, zemin, antre ve duvarlar, kapılar, yatak odası, oturma odası gibi alanların önce kaba tozu temizlenir ve değişik alanlarda değişik kova ve mikro fiber bezler kullanılır.

Personellerimiz tavandan zemine duvardan camlara kadar el değmedik yer kalmayacak şekilde işlerini titizlik ile yerine getirir

LEAVE A COMMENT: