Merdiven Temizliği
Bursa Temizlik Hizmetleri

Merdiven Temizliği

MERDİVEN TEMİZLİĞİ

Bursada Merdiven Temizliği. Favori Temizlik hizmetleri.

Ofis ve dairelerinize ulaşma yolunuz olan merdivenlerinizin hijyene kavuşması için Favori Temizlik Bursa şehrinde hizmetinizde. Merdiven basamakları , trabzanlar ve merdiven boşlukları kötü kokulara ve toza mahal vermeyecek biçimde deterjanlar ve temizlik ekipmanları konusunda uzman ekibimiz tarafından temizlenmektedir.

Merdiven ve merdiven boşluklarının temiz olması özellikle büyük yaşam alanları olan apartman ve iş merkezlerinde kötü kokuların önüne geçilmesi açısından çok büyük önem arz etmektedir.

Merdiven Temizliğinde alanında eğitimli personelle hizmet vermekteyiz. Öncelikle merdiven boşluğu süpürülmekte olup bunun akabinde trabzanların ve asansör kapılarının iç ve dış yüzeylerini ıslak bezle silme işlemi yapılmaktadır. En son olarak da merdiven ve kat aralarına ıslak paspas yapılmaktadır. Bütün işlemler sona erdikten sonra asansör için temizlenmekte ve giriş kapısı ile camı silinmektedir.

Otopark ve bahçede bulunan kaba çöplerin alımı mıntıka temizliği adını verdiğimiz işlemle uygun fiyat ile yapılmaktadır. Bu süreçte kimyasallar ve ekipmanlar Favori Temizlik tarafından karşılanmaktadır. Merdiven Temizliği fiyat teklifleri ve destek için 7 gün 24 saat bize ulaşabilirsiniz.