Okul Temizliği
Bursa Temizlik Hizmetleri 0

Okul Temizliği

OKUL TEMİZLİĞİ

Hijyen konusunda en çok özen gösterdiğimiz kişiler çocuklar olunca Okul Temizliği neredeyse en çok dikkat etmemiz gereken nokta haline geliyor. Favori Temizlik ve personeli Okul Temizliği konusundaki titizliği ve dikkati sayesinde  Bursa şehrindeki çocuklarımızın daha sağlıklı bir ortamda eğitim-öğretim hayatına devam etmesine profesyonel olarak yardımcı olmaktadır.

Eğitime devam eden okullarda özellikle sınıflar,tuvaletler ve sıralar- oturaklar en çok özen gösterilen noktalardır. Bu noktalar en ince ayrıntısına kadar kaliteli deterjan ve ilaçlarla ekibimiz tarafından sterilize edilir. Kapı, bilgisayar, klima, masa vb yerler tozdan arındırılarak daha sağlıklı bir ortam sunmak için çaba gösterilir.

Okul Temizliği hizmetimizi eğitime devam eden okullarda verdiğimiz gibi inşaat sonrasında da vermekteyiz.İnşaat sonrası hizmetlerimizde öncelikle kaba çöpler ekibimiz tarafından uzaklaştırılır. Havalandırmalar, aydınlatma vb tavanda yer alan elemanların tozu alınır. İç ve dış pencere temizliği en ince detaylarına kadar yapılır. Tüm kapı ve priz aralıkları silinerek okul inşaat kir ve tozundan arındırılır. En önemli kullanım alanı olan tuvalet ve lavabolar profesyonelce dezenfekte edilir.Taban , merdiven ve asansörler temizlenerek işlem sona erdirilir.

Bursa okul temizliği hizmetimiz ile favori temizlik olarak daima hizmetinizdeyiz.

LEAVE A COMMENT: